Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Steven Universe Spike Squad

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 12, 2022
Plaj voleybolu oynamak için Steven Universe ve arkadaşlarına katılın! Oynaması kolay, eğlenceli ve ücretsiz!
 • Move Single Player
  Hit The Ball Single Player
  Shield Single Player
  Move Player 1
  Hit The Ball Player 1
  Move Player 2
  Hit The Ball Player 2

Plajda güneşli bir gün ve voleybol oynamaktan daha iyi bir zaman geçirmenin yolu nedir? Voleybol oyunları eğlenceli, zorlu ve genel olarak egzersiz yapmanın iyi bir yoludur. Bunu bilen Steven Universe ve arkadaşları küçük bir oyun için sahile gittiler ve siz de onlara katılabilirsiniz! Kulağa eğlenceli geliyor değil mi?

Steven Universe Spike Squad, öğrenmesi ve oynaması kolay eğlenceli bir top oyunudur. Ve aynı anda 2 oyuncu tarafından da oynanabilir! Yani ister bir arkadaşınıza karşı, ister PC'ye karşı oynayın, eğlenceli bir deneyim yaşamanız garanti!

Basit kontroller, onları öğrenmenin sonsuza kadar sürmediği anlamına gelir, böylece kontroller tarafından engellenmeden asıl oyuna odaklanabilirsiniz. Hız ve doğruluk, maçı kazanmanın temel unsurlarıdır. Her fırsatta rakibinizi alt etmeye çalışın, çünkü onlar da size aynısını yapacaklardır. Yani ne diyorsun? Dostça bir voleybol maçına hazır mısınız?

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D grafikler
 • 2 oyuncu modu
 • Kilidi açılabilen karakterler
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Steven Universe Spike Squad, Cartoon Network tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Steven Universe Spike Squad game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.8k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 12 votes. This awesome game has been made by Cartoon Network and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Steven Universe Spike Squad game, make sure to check out our other exciting games.