Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Steven Universe Gem Combat

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 12, 2022
Hızlı düşünme ve tepki verme hızınızı test edecek bir Gem oyununda Steven Universe'e katılmaya hazır olun! Bunun için hazır mısın?
  • Rotate Gems
    Drop Gem

Eşleştirme oyunlarının hayranı mısınız? Çocuklar için eşleştirme oyunları için sık sık çevrimiçi arama yapıyor musunuz? Siz de bulmaca oyunlarını sever misiniz? Öyleyse harika bir deneyime hazır olun, çünkü burada web sitemizde Steven Universe Gem Combat oynayabilirsiniz!

Bu eğlenceli çevrimiçi oyunda Steven Univers'a katılın ve işler hızla ilerlemeye başladığında ne kadar soğukkanlı olduğunuzu görün. Oyunun başında, bir eğitimden geçebilir veya ileri atlayıp oyunu oynayabilirsiniz. Yeni bir oyuncuysanız, öğreticiyi izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Orada oyunun temellerini ve nasıl oynanacağını öğrenebilirsin, ayrıca Steven sana bazı numaralar verir. Oyun bir kez başladığında, çok çabuk kontrolden çıkabileceğini bilmelisiniz! Yakında, oyun giderek daha hızlı hale gelirken, mücevherleri eşleştirmek ve mümkün olduğunca fazla yer açmak için acele edeceksiniz.

Steven Universe Gem Combat, oynaması çok eğlenceli olmanın yanı sıra hızlı düşünme ve tepki verme hızınızı gerçekten eğitiyor. Yani gerçekten size meydan okuyacak bir oyun havasındaysanız, o zaman doğru yere geldiniz!

Oynamak için daha fazla ücretsiz oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize göz atın! Orada sadece bir tık uzağınızda birçok ücretsiz eşyamız var!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
May 2022
Geliştirici
Steven Universe Gem Combat, Cartoon Network tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Steven Universe Gem Combat game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.2k times and has received a rating of 4.14 / 5 din 14 votes. This awesome game has been made by Cartoon Network and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Steven Universe Gem Combat game, make sure to check out our other exciting games.