Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Steven Universe Beach City Drifter

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 21, 2022
Steven Universe Beach City Drifter, drift yapabileceğiniz ve çeşitli arabaların kilidini açabileceğiniz eğlenceli bir araba sürme oyunudur.
  • Steer
    Brake

Bedava eğlenceli araba oyunları mı oynamak istiyorsun? Araba oyunlarıyla ilgileniyorsanız, o zaman sizin için mükemmel bir oyunumuz var: Steven Universe Beach City Drifter!

Bu drift oyununda drift yaparak ve toplayabildiğiniz kadar çok yıldız toplarken arabanızı çeşitli pistlerde kullanacaksınız. Birkaç yıldızı geçtiyseniz, onları toplamak için geri dönebilirsiniz. Ama bir yakalama var! Parkurda sınırlı bir süreniz var ve bu süre dolmadan parkuru tamamlamanız gerekiyor!

Bu oyunda ayrıca kilidi açılabilen arabalar da bulunuyor ve bunların kilidini yeterince para toplayarak açabiliyorsunuz. Bir arabanın kilidini açtıktan sonra onu gerçekten indirebilir, kağıda yazdırabilir ve ardından basit talimatları takip edebilir, arabanın şeklini kesebilir, çizimde belirtilen alanlara yapıştırıcı uygulayabilirsiniz ve tebrikler, şimdi arabanız var. Sadece masanızda otururken kilidi açıldı. Bu oldukça benzersiz, değil mi? Böyle şeyleri çok sık göremezsiniz. Yani ne diyorsun? Biraz araba sürmeye var mısın?

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • İyi görünümlü stilize 3D grafikler
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Pürüzsüz animasyonlar
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Steven Universe Beach City Drifter, Cartoon Network tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Steven Universe Beach City Drifter game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.7k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 18 votes. This awesome game has been made by Cartoon Network and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Steven Universe Beach City Drifter game, make sure to check out our other exciting games.