Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Startup Fever

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 14, 2022
Çalışanları işe alarak ve ofis araçlarınızı yükselterek ofisinizi yönetin, yönetin ve büyütün!
  • Move

Bir ofis yönetme oyunu, oyuncuları başarılı bir ofisi yönetmekle görevli bir yönetici rolüne sokan heyecan verici ve zorlu bir deneyimdir. Oyun, oyuncuları verimliliği artırmak, üretkenliği artırmak ve karlılığı artırmak için stratejik kararlar almaya ve çeşitli görev ve sorumlulukları yönetmeye zorlar.

Oyuncular oyunda ilerledikçe, yönetim becerilerini ve hızlı düşünme yeteneklerini test eden yeni zorluklarla ve engellerle karşılaşacaklar. Örneğin, oyuncular personel kiralamalı ve eğitmeli ve ofislerinin sorunsuz çalışmasını sağlamalıdır.

İster sanal bir ortamda becerilerinizi test etmek isteyen deneyimli bir yönetici olun, ister ofis yönetimi dünyasına yeni gelen biri olun, bir ofis yönetimi oyunu, sizi her adımda zorlayacak ve meşgul edecek ödüllendirici ve eğlenceli bir deneyimdir.

Web sitemizde oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada, hemen şimdi deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün çok daha fazlası ekleniyor!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Kendi işinizi büyüteceksiniz
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
Startup Fever, Devshifu Studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Startup Fever game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.1k times and has received a rating of 4.18 / 5 din 34 votes. This awesome game has been made by Devshifu Studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Startup Fever game, make sure to check out our other exciting games.