Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Star Wars The Quest For R2D2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 16, 2013
Yeni bir Star Wars macerasına hazır olun! R2D2'yi ve Gizli Planları bulabilir misin? Öyleyse Oynat'a tıklayın ve gidelim!
  • Interact With The Game

Star Wars Galaxy Online'ı keşfedin

Unutulmaz bir oyun deneyimi sunan destansı bir Star Wars oyunu olan The Quest for R2-D2 Lost in Space ile çevrimiçi Star Wars oyunlarının büyüleyici evrenine adım atın. Klon Savaşlarının ortasında seçtiğiniz gruba yardım etmek için heyecan verici bir yolculuğa çıkarken Engellenmemiş66 Oyunları kategorisindeki aksiyona katılın. Göreviniz: bulunması zor R2-D2'nin yerini bulmak ve imrenilen Gizli Planları ele geçirmek.

Galaktik Bir Macera Bekliyor

Bu çevrimiçi Star Wars oyunu LEGO Star Wars: Wars Battle Run'da kendinizi sürükleyici bir maceraya hazırlayın. Gezegensel çatışmalar ve savaşan imparatorluklar tarafından parçalanmış fütüristik bir galaksiyi keşfederken, gerçek bir Jedi gibi hissetme şansına sahip olacaksınız. İsyancılar çekişmeye son vermeye ve anavatanlarına özgürlüklerini geri getirmeye kararlılar ve siz de onların başarısının anahtarısınız.

Yenilikçi Oynanış Özellikleri

Bu oyunu farklı kılan, özgün bir Star Wars oyun deneyimi için ses kontrolü de dahil olmak üzere yenilikçi özellikleridir. Mikrofonunuz yoksa endişelenmeyin; yalnızca farenizi kullanarak ve hatta komutları çizerek bile oyun konusunda ustalaşabilirsiniz. İlk makaradan itibaren sizi meşgul edecek sürükleyici bir atmosferle, en başından itibaren savaşın kalbine dalacaksınız. Unblocked66 Oyunları kategorisini keşfedin ve bu olağanüstü Star Wars oyununun heyecanını çevrimiçi yaşayın.

Özellikler:

  • İyi görünümlü grafikler
  • İlginç hikaye
  • İnteraktif oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Star Wars The Quest For R2D2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 30.3k times and has received a rating of 4.26 / 5 din 38 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Star Wars The Quest For R2D2 game, make sure to check out our other exciting games.