Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Stacktris 2048

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 29, 2022
Orijinal 2048 oyununu beğendiyseniz Stacktris 2048'i kesinlikle denemelisiniz! Burada web sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

İnanılmaz derecede popüler olan 2048 video oyunlarının hayranı mısınız? Siz de Tetris oynamaktan keyif alıyor musunuz? Ya bu oyunların ikisini birleştiren ücretsiz bir çevrimiçi oyun olsaydı? Bu 2048 Stacktris olurdu!

Bu arcade oyunu, oyuncuların 2048 oyununu 3D olarak oynamasına izin verir. Artık oyunun kuralları biraz değiştiren Tetris kısmını hesaba katmalısınız. Bildiğiniz gibi, iki özdeş sayı birleşerek yeni bir sayı oluşturacak. Daha sonra kolayca birleştirebilmek için yeni sayıları dikkatli bir şekilde üst üste istiflemelisiniz. Ama sonsuza kadar inşa etmeye devam edemezsin. Bir sınır vardır ve ona ulaşırsanız oyunu kaybedersiniz. Daha yüksek bir puan istiyorsanız, akıllı olmalı ve önceden plan yapmalısınız. Gördüğünüz gibi Stacktris 2048 aynı zamanda oyuncunun zekasına meydan okuyan bir bulmaca oyunudur. Zaten bildiğiniz ve keyif aldığınız klasik bir oyuna eğlenceli bir dokunuş katan eğlenceli bir düşünme oyunu arıyorsanız, Oynat düğmesini tıklayın; hayal kırıklığına uğramayacaksın!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlar olmak üzere binlerce online oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Reklamlar, klasik 2048 oyununa eğlenceli bir dokunuş
  • İyi zeka oyunu
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
Stacktris 2048, Mirra Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Stacktris 2048 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.4k times and has received a rating of 4.38 / 5 din 13 votes. This awesome game has been made by Mirra Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Stacktris 2048 game, make sure to check out our other exciting games.