Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Squid Operator Hunt

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 29, 2022
Silahını doldur ve Kalamar Oyununun bir sonraki turunun gerçekleşmesini engellemeye hazırlan! Sen iş için adam mısın?
 • Interact With The Game
  Aim/zoom In/shoot
  Move
  Jump
  Run
  Reload
  Switch Weapons

Kalamar Oyunu serisinin hayranı mısınız? Tüm bölümleri gördünüz ve şimdi yeterince alamadığınız için çevrimiçi oyunlar mı arıyorsunuz? Bu durumda, hoşunuza gidebilecek bir şeyimiz var! s

Squid Operator Hunt, başarılı Squid Game serisine dayanan bir 3D nişancı oyunudur. Engellenmemiş bu nişancı oyununda, çok önemli bir görevle görevlendirilen gizli bir ajan rolünü oynuyorsunuz: Squid Games'in sonraki turlarını durdurmak.

Oyunun başında, oyunların geçtiği adaya bırakılıyorsunuz. Sadece bir silahınız var ve oyunların gerçekten düzenlendiği yere gitmeniz gerekiyor. Ama yakında yalnız olmadığınızı keşfedeceksiniz. Ünlü kırmızı muhafızlar adada bulunur ve daha fazla ilerlemenizi engellemek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır. Olağanüstü nişancılık becerilerinizi kullanın ve daha da ilerlemek için her seferinde bir tanesiyle uğraşın.

Oynadığınız her görev, Squid Games'in başka bir turunu temsil ediyor ve oyunu oynayan masum insanların hayatta kalmasını sağlamalısınız. İnsanları kurtarmak için gerekenlere sahip olduğunu düşünüyor musun? Bu çok önemli görev için doğru kişi misiniz? Eğer öyleyse, Oynat düğmesine tıklayın ve hadi Squid Games'in bir sonraki turunun gerçekleşmesini durduralım!

Daha fazla serbest atış oyunu mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimizi deneyin! Engellenmemiş daha fazla nişancı oyunu da dahil olmak üzere oynayabileceğimiz binlerce ücretsiz oyunumuz var!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Yoğun oyun
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Squid Operator Hunt, Y8 tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Squid Operator Hunt game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.3k times and has received a rating of 4.24 / 5 din 21 votes. This awesome game has been made by Y8 and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Squid Operator Hunt game, make sure to check out our other exciting games.