Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Squicky

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 03, 2022
Bu sevimli küçük farenin tüm kedileri geçmesine ve seviyenin çıkışını bulmasına yardım edebilir misin? 1001-oyun.com'da burada ücretsiz oynay
  • Move
    Jump

Zamanlama ve doğruluğun çok önemli olduğu platform oyunlarını sever misiniz? Eğer öyleyse, Squicky'yi kontrol etmelisiniz! Bu eğlenceli platform oyununda online oynuyorsunuz, küçük bir fareyi kontrol ediyorsunuz. Amacınız tüm kedileri geçmek, toplayabildiğiniz kadar para toplamak, bölüm sonunda kapının anahtarını bulmak ve kaçmaktır. Kulağa oldukça basit geliyor, değil mi? Çünkü hayvanlarla ilgili bu oyun sadece eğlenceli. Öğrenmeniz gereken saçma sapan tuhaf oyun mekanikleri var ve yolunuza çıkan tek şey yeteneğiniz. Platformlara, hatta bazen kaçınamayacağınız kedilere atlamanız gerekecek.

Squicky oynamak için tek ihtiyacınız olan doğruluk ve iyi bir el-göz koordinasyonu. Yani, çok zor olmayan eğlenceli bir oyun isteyen sıradan bir oyuncuysanız, doğru yere geldiniz! Oynat'a tıklayın ve Squicky'nin çıkışı bulmasına yardım edin!

Burada web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulabilirsiniz. Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bunların çoğu engelsiz oyunlar.

Özellikler:

  • Sevimli 2D grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Eylül 2022
Geliştirici
Squicky, Code This Lab tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Squicky game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Code This Lab and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Squicky game, make sure to check out our other exciting games.