Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Spyro The Dragon

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 05, 2023
Spyro the Dragon, 1001-oyun.com'a geldi! Gelin ve bu harika retro oyunu hemen şimdi deneyin, ücretsiz!
 • Move
  Action Buttons
  Start
  Select

Spyro the Dragon, ilk olarak 1998 yılında PlayStation 1 konsolu için piyasaya sürülen sevilen ve eleştirmenlerce beğenilen bir oyundur. Oyun, ejderhalar diyarını kötü büyücü Gnasty Gnorc'tan kurtarması gereken genç ve cesur bir ejderha olan Spyro'nun maceralarını takip eder. Pürüzsüz kontroller, renkli grafikler ve zorlu oynanış ile Spyro the Dragon kısa sürede hayranların favorisi haline geldi ve başarılı bir dizi devam filmi ve yan ürün çıkardı.

Spyro the Dragon'da oyuncular, her biri benzersiz zorluklar ve düşmanlarla dolu çeşitli canlı ve yaratıcı dünyalarda gezinirken Spyro'yu kontrol ediyor. Spyro, ateş üfleme ve havada süzülme yeteneği de dahil olmak üzere bir dizi yeteneğe sahiptir. Oyun ayrıca Spyro'nun güvenilir yardımcısı, Sparx the Dragonfly ve bir dizi ilginç ejderha ve diğer yaratıklar da dahil olmak üzere geniş bir sevimli karakter kadrosuna sahiptir.

Genel olarak, Spyro the Dragon, platform türünün hayranları için mutlaka oynanması gereken bir oyundur. Unutulmaz karakterleri, ilgi çekici oynanışı ve büyüleyici görselleri, onu her yaştan hayran arasında bir klasik ve favori haline getirdi. Henüz Spyro the Dragon oynamadıysanız, şimdi bu zamansız mücevheri deneyimlemenin tam zamanı.

Daha fazla engelsiz oyun oynamak istiyor ama onları nerede arayacağınızı bilmiyor musunuz? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Oynayacak çok sayıda ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha fazlası ekleniyor!

Özellikler:

 • 3D retro grafikler
 • Mükemmel seviyede tasarım
 • Oyunu istediğiniz zaman kaydedebilirsiniz.
 • Özelleştirilebilir kontroller

Yayın tarihi
Eylül 1998
Geliştirici
Spyro the Dragon, Insomniac Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Spyro The Dragon game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 950 times and has received a rating of 4.20 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Insomniac Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Spyro The Dragon game, make sure to check out our other exciting games.