Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Spyro 2: Ripto's Rage!

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 03, 2023
Spyro 2: Ripto's Rage web sitemize ulaştı! Oynat'a tıklayın ve tüm zamanların en sevilen retro oyunlarından birinin tadını çıkarın!
 • Move
  Action Buttons
  Start
  Select

Spyro the Dragon serisinden efsanevi video oyunu Spyro 2: Ripto's Rage! 1999 yılında PlayStation sistemi için çıkış yaptı. Platform oyunu, Avalar krallığını kötü büyücü Ripto ve yandaşlarından koruması gereken ateşli bir nefese sahip genç bir mor ejderha olan Spyro karakterinin etrafında dönüyor.

Spyro 2: Ripto'nun Öfkesi! çeşitli diyarları keşfetmeyi, mücevherleri toplamayı, bulmacaları çözmeyi ve düşmanlarla yüzleşmeyi içerir. Süzülmek, hücum etmek ve ateş püskürtmek, Spyro'nun oyuncu oyunda ilerledikçe geliştirilebilen özel hareketlerinden üçüdür. Oyundaki kaykay ve yarış gibi diğer mini oyunlar, ana olay örgüsünden bir mola sunuyor.

Spyro the Dragon serisi, çevrimiçi retro oyunlar arasında hayranların favorisi haline geldi ve özellikle çocuk oyunları arasında çok seviliyor. Aslen Insomniac Games tarafından yaratılan ve Sony Computer Entertainment tarafından piyasaya sürülen seri, şimdi bir dizi farklı platforma ve konsola uyarlandı.

Spyro 2: Ripto's Rage, canlı grafikleri ve sevimli karakterleri ile her yönüyle eğlenceli bir platform oyunudur. Çocuklara yönelik ejderha oyunlarını veya genel olarak platform oyunlarını takdir eden herkesin oynaması gereken bir oyun çünkü hem retro oyuncular hem de yeni hayranlar arasında onu popüler tutan klasik bir çekiciliği var.

Daha fazla retro veya aksiyon oyunu arıyorsanız, daha fazla engellenmemiş oyun için oyun kategorilerimize göz atın. Şu anda orada bir ton ücretsiz oyun oynayabilirsiniz ve sürekli olarak daha fazlası eklenmektedir.

Özellikler:

 • 3D retro grafikler
 • Renkli ve canlı renkler
 • Pürüzsüz animasyonlar
 • Küçük oyunlar
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay
Yayın tarihi
Kasım 1999
Geliştirici
Spyro 2: Ripto's Rage!, Insomniac Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Spyro 2: Ripto's Rage! game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 977 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Insomniac Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Spyro 2: Ripto's Rage! game, make sure to check out our other exciting games.