Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Sports Traffic Racer

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 15, 2014
Diğer arabalara çarpmaktan kaçınırken yoğun yollarda yüksek hızlarda sürün. Tepkileriniz yeterince hızlı mı? Sports Traffic Racer oynayın ve
  • Drive

Sports Traffic Racer, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak araba oyunlarından biridir. Bu, gerçekten yoğun bazı otoyollarda süreceğiniz bir sürüş oyunudur. Buradaki ana amaç, para kazanmak için her bir arabaya çarpmadan mümkün olduğunca yakın geçmektir. Kazandığın parayla ne yapabilirsin? Açıkçası yeni arabaların kilidini açabilirsiniz ve bir araba satın aldığınızda onu da özelleştirebilirsiniz! Kulağa harika geliyor mu? O zaman ne bekliyorsun? Tüm gün boyunca oynamak için araba oyunları arıyorsanız, Sports Traffic Racer şu anda web sitemizde burada!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Kilidi açılabilir ve özelleştirilebilir arabalar
  • Hızlı tempolu oyun
  • Herkesin öğrenebileceği basit kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Sports Traffic Racer game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 37.3k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 118 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Sports Traffic Racer game, make sure to check out our other exciting games.