Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Spooky Escape

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 21, 2022
Burada, 1001-oyun.com'da Spooky Escape'i tamamen ücretsiz oynayın ve kaçışınızı fark edilmeden yapmaya çalışın!
  • Interact With The Game

Cadılar Bayramı hızla yaklaşıyor! Boş zamanlarınızda çocuklar için Cadılar Bayramı oyunları oynamak ister misiniz? Bu durumda, hayalet oyunu Spooky Escape'in tadını çıkarabilirsiniz!

Bu çevrimiçi oyunda bir hayalet olarak oynuyorsunuz. Ev sahibi veya kızılötesi kameralar tarafından algılanmadan ve mümkün olduğunca çok jeton toplayarak evi dolaşmalısınız. Sahibine görünmeden yeterince yaklaşırsanız, onu ürkütebilirsiniz. İlk seviyeler daha kolay olduğu için oyuna alışabilirsiniz ancak ilerledikçe daha da zorlaşacaktır. Yeterince sinsi olduğuna inanıyor musun? Öğrenmek için Oynat düğmesini tıklayın!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz! Oyun kategorilerimizi keşfederseniz, çok çeşitli ücretsiz çevrimiçi oyunlar keşfedeceksiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, neredeyse kesinlikle bizde var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Eğlenceli ve zorlu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ekim 2022
Geliştirici
Spooky Escape, BestGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Spooky Escape game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.2k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by BestGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Spooky Escape game, make sure to check out our other exciting games.