Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

SplatPed Evo

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 23, 2023
SplatPed Evo ile sürüş becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın! Bu harika araba oyununu burada ücretsiz oynayın!
 • Drive
  Brake
  Switch Camera
  Repair The Car
  Slow Motion

SplatPed Evo Çocuklara Sürüş Oyunlarının Heyecanını Getiriyor!

Çocuklara yönelik sürüş oyunları dünyasına adım atmaya ve SplatPed Evo ile daha önce yaşamadığınız bir heyecanı yaşamaya hazır olun! Piyasadaki en iyi sürüş simülatörü oyunlarından biri olarak sıradan bir oyun değil; tamamen eğlence ve macera içeren en iyi çevrimiçi araba oyunlarından biridir.

Muhteşem Bir Keşif Yolculuğuna Çıkın

Farklı otomobilleri sürebileceğiniz, numaralar yapabileceğiniz, dev bir oyun alanı gibi yolları keşfedebileceğiniz inanılmaz bir yolculuğa çıktığınızı hayal edin. Unblocked66 Oyunları kategorisinde yer alan SplatPed Evo, otomobiller arasında hızlıca geçiş yapmanızı sağlıyor. Sadece bir tıklamayla hızlı bir spor arabadan güçlü bir kas arabasına geçiş yapabilirsiniz.

Her Türden Oyuncuya Hizmet Veriyoruz

Ve tahmin et ne oldu? Bu oyun her türden oyuncu için mükemmeldir. İster güzel manzaraların tadını çıkarırken rahatlatıcı sürüşlerden hoşlanıyor olun, ister kalp atışınızı hızlandıracak çılgın hareketler yapmayı seven türden biri olun, SplatPed Evo'da her şey var. Çocuklara yönelik araba sürme oyunlarını seven herkes için bir rüyanın gerçekleşmesi gibidir.

Bir Macera Sizi Bekliyor

SplatPed Evo sadece oynamakla ilgili değil; yolun sizin kontrolünüzde olduğu harika bir maceraya atılmakla ilgili. Motorlarınızı çalıştırın, gaz pedalına basın ve çevrimiçi sürüş oyunlarına bakışınızı tamamen değiştirecek bir yolculuğa hazırlanın. Sanal direksiyona geçin ve SplatPed Evo'nun heyecanına katılın. Eğlenceye ve maceraya giden yol sadece bir dokunuş ötede!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Detaylı araba modelleri
 • İstediğiniz zaman araba değiştirebilirsiniz
 • Keşfedilecek devasa harita
 • Oynaması kolay

Yayın tarihi
September 2019
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This SplatPed Evo game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.9k times and has received a rating of 4.08 / 5 din 13 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this SplatPed Evo game, make sure to check out our other exciting games.