Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Spiderman Wall Crawler

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 12, 2015
Web sitemizde en iyi SpiderMan oyunlarından birini oynayın! %100 ücretsiz! Emülatörlere gerek yok!
  • Crawl

Bazı klasik oyunlar için hazır mısınız? Boş zamanlarında retro oyunlar oynamayı sever misin? Bu durumda, web sitemizde sizin için özel bir şeyimiz var! Bu oyun dünya çapındaki birçok oyuncu için çok özel ve çok değerlidir ve birçok insan bu mücevheri bilgisayarlarında veya ev konsollarında oynamayı çok sever. O oyunun adı ne? Örümcek Adam Duvar Paletli!

Bu harika oyun artık herkesin ücretsiz bir çevrimiçi oyun olarak oynaması için hazır, bu nedenle SpiderMan oyunlarının hayranıysanız, eski okul retro deneyimine hazır olun! Bu çevrimiçi SpiderMan oyunu ilk olarak 2000 yılında ortaya çıktı ve PlayStation 1, N64, Dreamcast ve Microsoft Windows gibi birden fazla platformda yayınlandı ve çok olumlu eleştirilerle karşılandı.

Çok uzun bir süre bu SpiderMan oyunu eski bir oyun olduğu için oynanamazdı ama artık durum böyle değil! Artık sadece Oyna'ya tıklayabilir ve en sevdiğiniz süper kahramanın maceralarına hemen burada, internet tarayıcınızda katılabilirsiniz! Bu harika değil mi? Öyleyse, aynı zamanda oyun tarihinin bir parçası olan harika bir Spiderman video oyunu oynamak istiyorsanız, Spiderman Wall Crawler sizin için burada!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • Retro 3D grafikler
  • Anlatan Stan Lee
  • Aksiyon dolu oyun
  • Durumları kaydet

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Spiderman Wall Crawler game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 28.3k times and has received a rating of 4.37 / 5 din 116 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Spiderman Wall Crawler game, make sure to check out our other exciting games.