Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Spider Solitaire Blue

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 23, 2022
Bu klasik kart oyununu burada, sayısız diğer ücretsiz çevrimiçi oyunun yanı sıra web sitemizde ücretsiz olarak oynayın!
  • Interact With The Game

En son ne zaman solitaire oynadın? Bir süredir yapmadıysanız ve denemeyi planlıyorsanız, neden bize uğrayıp bu klasik oyunun Spider Solitaire versiyonunu oynamıyorsunuz?

Spider Solitaire Blue, kazanmak için kartları istiflemeniz gereken Solitaire adından beri tek kişilik bir kart oyunudur. Oyunun kuralları basittir, kartlar Şah'tan başlayarak As'a kadar inecek şekilde sıralanmalıdır. Oyun ayrıca, takılırsanız yol boyunca yardımcı olabilecek bir ipucu sistemine de sahiptir.

3 oyun modu vardır: 1 Takım, 2 Takım ve 4 Takım. Bu modların her biri kendini açıklayıcıdır, oynaması en kolay olanı 1 Suit modudur.

O halde lafı daha fazla uzatmadan Oynat düğmesine tıklayın ve dünyanın en popüler kart oyunlarından birinin keyfini tamamen ücretsiz olarak çıkarmaya başlayın!

Daha da fazla bilgisayar oyunu oynamak istiyor ama onları nerede arayacağınızı bilmiyor musunuz? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Oynamak için birçok ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • 3 oyun modu
  • Cep telefonlarında kullanılabilir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Spider Solitaire Blue, SoftGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Spider Solitaire Blue game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.1k times and has a promising start. This awesome game has been made by SoftGames and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Spider Solitaire Blue game, make sure to check out our other exciting games.