Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Spiderman 2000

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 31, 2022
Play Station 1 döneminden klasik Örümcek Adam oyunu şimdi burada, 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak oynanabilir!
 • Press X To Navigate Game
  Move
  Jump
  Kick
  Use Web
  Punch
  Swing

Play Station 1 Spiderman oyununda oyuncular, Spiderman olarak binalar arasında sallanmak ve çeşitli görevleri üstlenmek için ağ fırlatma yeteneklerini kullanarak New York şehrini keşfedebilir. Oyun, Green Goblin, Venom ve Doctor Octopus dahil olmak üzere çeşitli ikonik Örümcek Adam kötü adamlarına sahipti. Oyuncular oyunda ilerledikçe, Örümcek Adam için gelişmiş ağ fırlatma yetenekleri ve yeni savaş hareketleri gibi yeni güçlerin ve yükseltmelerin kilidini açabilirler.

Oyun, Örümcek Adam dünyasını o zamanlar eşi görülmemiş bir şekilde hayata geçiren zorlu oynanışı ve canlı grafikleriyle biliniyordu. Oyuncular, Daily Bugle binası ve Yenilmezler Malikanesi gibi Örümcek Adam evreninden çeşitli ikonik yerleri keşfedebilirler. Oyun aynı zamanda çizgi romanlara sadık kalan ilgi çekici bir hikayeye sahipti ve bu da onu Örümcek Adam serisinin hayranları için mutlaka oynaması gereken bir hale getiriyor.

Genel olarak, Play Station 1 Spiderman oyunu, bugün hala birçok oyuncu tarafından sevilen bir retro klasikti. Etkileyici oynanışı ve Örümcek Adam evrenine sadık uyarlaması, onu retro oyun dünyasında göze çarpan bir oyun haline getiriyor.

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedilebilir. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, eğer aklınıza geliyorsa büyük olasılıkla bizde var!

Özellikler:

 • 3D retro grafikler
 • Anlatım, efsanevi Stan Lee'den başkası tarafından yapılmadı.
 • Örümcek Adam evreninden aşina olduğunuz birçok karakter
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Eylül 2000
Geliştirici
Spiderman 2000, Neversoft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Spiderman 2000 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.1k times and has received a rating of 3.84 / 5 din 31 votes. This awesome game has been made by Neversoft and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Spiderman 2000 game, make sure to check out our other exciting games.