Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Speed Street Tokyo

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 21, 2014
Speed Street Tokyo ile drift ustası olduğunuzu kanıtlayın! Burada, sitemizde ücretsiz olarak oynayın!
  • Drive

Web sitemizde en hızlı birlik araba yarışı oyunlarından bazılarını çevrimiçi olarak oynayın. Bu yeni Speed ​​Street Tokyo oyununda yeteneklerinizi kanıtlayın. Arabanı seç ve pedalı metale koy. Oyununuzu hızlandırmanın ve onlara şehirdeki en iyi sokak yarışçısının kim olduğunu göstermenin zamanı geldi! Japonya'daki otomobiller, otomatik olarak sınırlanan maksimum 180 km/s hıza sahiptir. Ama bir yarışçı olduğunuzda, onu kapatırsınız. Rakiplerinize karşı Tokyo sokaklarında neredeyse her zaman 200 km/s'den daha yüksek hızlarda yarışacağınız bu Speed ​​Street Tokyo oyununda olduğu gibi. Tüm yarışları kazanabilir misin?

Japonya'nın en büyük şehrinde seçkin sürüş yeteneklerinizi gösterme şansına sahip olacağınız Tokyo Drift'e hoş geldiniz! Atılgan aracınıza atlayın ve Tokyo'nun akşam yollarında yarışın, maksimum gazda keskin köşeleri vurun! Engelsiz dolaşabileceğiniz uçsuz bucaksız bir açık şehir gibi, elinizdeki en iyi drift makinesine sahip olacaksınız!

En hızlı Speed ​​Street Tokyo yarışçısı olun ve aynı zamanda eğlenin, geliştirin ve iyi şanslar!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Pürüzsüz animasyonlar
  • Gerçekçi kontroller
  • Oynaması kolay

Geliştirici
Speed Street Tokyo, Y8 tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Speed Street Tokyo game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 19.5k times and has received a rating of 4.11 / 5 din 46 votes. This awesome game has been made by Y8 and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Speed Street Tokyo game, make sure to check out our other exciting games.