Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

SPAICE

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 24, 2022
Daha önce hiç görmediğiniz bir uzay macerasının zamanı geldi! SPAICE'a hazır olun!
 • Fly
  Shoot
  Shield
  Call Robot
  Teleport

Uçan oyunlar, nişancı oyunları ve uzay oyunları tek başına harikadır, peki ya hepsini birleştiren bir oyun olsaydı? Burada olmandan memnunuz.

Bu çevrimiçi oyunda, uzayda uçan bir uzay gemisinin dümeninde olacaksınız. Göreviniz ana gemiyi korumak ve yükseltmeye dönüşecek kaynakları toplamak. Oyun güzel 3D grafiklere sahip, kontroller sorunsuz ve asteroitleri yok ederek elde ettiğiniz yükseltmeler zahmete değer. Sonuç olarak, SPAICE ne kadar iyi bir şutör olduğunuzu ve amacınızın ne kadar mükemmel olduğunu özetliyor. Ancak bununla da kalmayıp, gelen düşman ateşinden de kaçabilmeniz gerekecek! Sert ve soğuk uzayda hayatta kalabilir misin? Ana uzay geminiz ele geçirilecek mi yoksa düşmanları püskürtmeyi başarabilecek misiniz? Oynat'a tıklayın ve öğrenin!

Sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulabilirsiniz. Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var. Çoğu engellenmemiş oyunlardır. Daha da iyisi, her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

 • Muhteşem 3D grafikler
 • Yoğun oyun
 • Harika uzay savaşları
 • Oyun, size temel bilgileri öğreten bir eğitimle başlar.
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
SPAICE, Awesome Projection tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This SPAICE game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 7.7k times and has received a rating of 4.04 / 5 din 54 votes. This awesome game has been made by Awesome Projection and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this SPAICE game, make sure to check out our other exciting games.