Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Space Y: Mars Colonization

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 19, 2023
Kızıl gezegeni keşfedin, yerleşimciler için hazır olana kadar üsler kurun ve yönetin! Bu yabancı gezegende başarılı olmak için gerekenlere sahip misiniz?
  • Interact With The Game

Space Y: Mars Colonization, astronot oyunlarını ve çevrimiçi uzay oyunlarını seven çocuklar için mükemmel bir çevrimiçi oyundur! Bu harika oyun tamamen ücretsiz ve engellenmemiş, yani doğrudan internet tarayıcınızda oynayabilirsiniz.

Bu oyunda bir astronot olarak oynayacak ve Mars'ta üs kurmaktan sorumlu olacaksınız. İşiniz bu üsleri inşa etmek ve yerleşimciler için hazır olana kadar onları çalıştırmak. İzometrik yukarıdan aşağıya görünüm ve basit, renkli grafikler oyuna temiz ve şık bir görünüm verir.

Gezegene baktığınızda, ekibinizin toplaması gereken mor kristaller bulacaksınız. İşiniz bu kristalleri toplamak ve onları üssünüzdeki makinelere ve diğer cihazlara güç sağlamak için kullanmaktır. İlk başta yavaş hareket edeceksiniz, ancak ilerledikçe daha hızlı ve daha verimli hareket etmenize yardımcı olacak bir Segway kazanacaksınız.

Ancak bir üssü işletmek kolay değildir ve her makinenin çalışması için ihtiyaç duyduğu yakıta sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Her şeyin yolunda gitmesini sağlamak ve gerektiğinde zor seçimler yapmak size kalmış.

Basit kontrolleri ve heyecan verici oynanışıyla Space Y: Mars Colonization, astronot oyunlarını, çevrimiçi uzay oyunlarını veya genel olarak sadece engelsiz oyunları seven çocukların mutlaka oynaması gereken bir oyundur. Peki ne bekliyorsun? Maceraya bugün başlayın ve Mars'ta koloni kurmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Basit ama güzel görünen sanat tarzı
  • Her türden oyuncu için öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mart 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Space Y: Mars Colonization game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 689 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Space Y: Mars Colonization game, make sure to check out our other exciting games.