Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Sonic CD

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 04, 2023
Sonic oyunlarının hayranıysanız, bir ziyafet içindesiniz! Artık Sonic CD'yi burada, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!
 • Move
  Action Buttons
  Start
  Select

Sonic CD, 1993 yılında piyasaya sürülen popüler bir video oyunudur. Sonic the Hedgehog serisinin bir parçasıdır ve Sega tarafından geliştirilmiştir. Oyun, kötü Doktor Eggman'ın dünyayı ele geçirmesini durdurmak için zamanda yolculuk yapan ikonik mavi kirpi Sonic'in maceralarını konu alıyor.

Sonic CD'nin göze çarpan özelliklerinden biri, zamanda yolculuk mekaniğidir. Sonic, farklı zaman dilimlerinde seyahat edebiliyor, bu da onun yeni alanlara erişmesine ve özel öğeler toplamasına olanak tanıyor. Oyun ayrıca Amy Rose ve Metal Sonic gibi yeni karakterleri de tanıtıyor.

Sonic CD, hızlı tempolu oynanışı ve zorlu seviyeleri ile tanınır. Oyunun canlı grafikleri ve akılda kalıcı müzikleri oyunun cazibesini artırıyor. Sonic serisinin hayranları arasında bir klasik olarak kabul edilir ve Sega CD, PC ve mobil cihazlar dahil olmak üzere çeşitli platformlarda bulunur.

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Canınız ücretsiz oyun havasındaysa ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için burası mükemmel bir yer. Araba oyunlarından nişancı oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsine sahibiz. Ve işte daha iyi haberler: burada web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden gelin ve bize bir göz atın!

Özellikler:

 • Retro 2D grafikler
 • Mükemmel seviyede tasarım
 • Hızlı oyun
 • Oyununuzu istediğiniz zaman kaydedebilirsiniz
 • Özelleştirilebilir kontroller

Yayın tarihi
Eylül 1993
Geliştirici
Sonic CD, SEGA tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Sonic CD game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.8k times and has received a rating of 4.60 / 5 din 20 votes. This awesome game has been made by SEGA and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Sonic CD game, make sure to check out our other exciting games.