Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Solus

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 04, 2023
Tuzaklarla dolu karanlık ve tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Solus web sitemizde ücretsiz olarak mevcuttur!
  • Move
    Dash

Merhaba çocuklar! Eğlenceli bir platform oyunu oynamak ister misiniz? Burada bulabileceğiniz heyecan verici bir yan kaydırma macerası olan Solus'tan başkasına bakmayın!

Solus, mutlaka oynanması gereken bir platform oyunudur.

Solus'ta başka bir boyutta sıkışmış gizemli bir figür olarak oynayacaksınız. Amacınız, engeller ve tuzaklarla dolu karanlık ve gizemli bir dünyada evinize dönüş yolunu bulmaktır. Kolay olmayacak ama senin yardımınla Solus geri dönebilir!

Eğlenceli ve zorlu: sıradan oyuncular için ideal

Solus, eğlenceli ve zorlu bir deneyim arayan sıradan oyuncular için idealdir. Hızlı tempolu aksiyon ve ilgi çekici oyun sayesinde ilk seviyeden bağlanacaksınız. Engellenmemiş olduğu için, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz!

1001-oyun: Yan Kaydırma Oyunları için Kaynağınız

1001-oyun, Solus gibi eğlenceli ve heyecan verici yandan kaydırmalı oyunlar bulmak için mükemmel bir yerdir. İster klasik ister modern oyun havasında olun, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek bulacaksınız. Ve hepsi engellenmemiş olduğundan, oyun deneyiminizin önüne çıkan can sıkıcı filtreler konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Solus ile Oyuna Başlayın

Peki ne bekliyorsun? Hemen burada, web sitemizde bulunan, mutlaka oynanması gereken bir platform oyunu olan Solus ile oyununuzu başlatın. Bağımlılık yaratan oynanışı, zorlu engelleri ve engellenmemiş durumuyla, her sıradan oyuncu için mükemmel bir oyun. Şimdi oynayın ve Solus'un eve dönüş yolunu bulmasına yardım edip edemeyeceğinizi görün!

Daha Fazla Ücretsiz Oyun

Daha fazla ücretsiz oyun oynamak ister misiniz? Unblocked66 oyunları kategorimize bir göz atın! Burada şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz çok sayıda engellenmemiş oyun bulabilirsiniz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller
Yayın tarihi
Nisan 2023
Geliştirici
Solus, Renan Felipe tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Solus game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 360 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by Renan Felipe and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Solus game, make sure to check out our other exciting games.