Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Soccer Cup 2021: Football

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 13, 2022
Futbol size göreyse, 1001-oyun.com'da bugünün oyununu kaçırmadığınızdan emin olun!
  • Move
    Perform Actions

Bugün futbol oynamak ister misin? Durum buysa, bugünün oyununu oynamalısın: 2021 Dünya Kupası'nda Futbol!

FIFA oyunlarına benzer şekilde, bu spor oyunu size temel hareketlerle başlamanızı ve ilerlemenizi sağlayarak nasıl oynayacağınızı öğretir. Pas vermek, gol atmak ve diğer şeyler dahil olmak üzere çeşitli görevleri gerçekleştirmek için hem fareyi hem de klavyeyi kullanacaksınız. Futbolu seviyorsanız, çekici grafiklere ve kolay kontrollere sahip olduğu için bu çevrimiçi futbol oyununa bayılacaksınız.

Spor oyunları da dahil olmak üzere daha fazla ücretsiz oyun oynamak istiyorsanız oyun kategorilerimizi ziyaret edin. Şu anda bir ton ücretsiz çevrimiçi oyun oynayabilirsiniz ve bunlara yenilerini eklemeye devam ediyoruz!

Özellikler:

  • Harika 3D grafikler
  • Pürüzsüz animasyonlar
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda futbol takımı
  • Oyun size nasıl oynanacağını öğretir
  • Öğrenmesi kolay kontroller
Yayın tarihi
Ocak 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Soccer Cup 2021: Football game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 23.4k times and has received a rating of 3.61 / 5 din 262 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Soccer Cup 2021: Football game, make sure to check out our other exciting games.