Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Snowball Destroyer

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 13, 2022
Snowball Destroyer, web sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir gündelik oyundur! Oynat'a tıklayın ve deneyin!
  • Interact With The Game

Bu oyunun adı "Snowball Destroyer" ve tamamen bir kartopu yuvarlayarak yolunuza çıkan her şeyi kırmakla ilgili. Küçük bir kartopu ile başlarsınız, ancak onu yuvarlayıp daha fazla kar ekledikçe, gittikçe büyüyecektir. Binaları, ağaçları ve yolunuza çıkan her şeyi parçalamak için kartopunuzu kullanın. Oyun güzel grafiklere ve anlaşılması kolay kontrollere sahiptir, böylece oyunu alıp hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Snowball Rampage ayrıca geri gelmenizi sağlayacak çünkü oynaması eğlenceli ve oynamanın pek çok yolu var. Öyleyse neden bugün deneyip kendi kartopu saldırınızı başlatmıyorsunuz?

Kontrollerin anlaşılması kolay olduğu için oyunu almak ve oynamak kolaydır. Kar topunuzu ekranda hareket ettirmek ve giderken karı toplamak için fareyi kullanın. Daha fazla kar topladıkça kartopunuz büyüyecek.

Snowball Destroyer eğlenceliydi ve şimdi daha fazla kış oyunu oynamak istiyor musunuz? O halde oyun kategorilerimize bakın. Şu anda çok sayıda ücretsiz engellenmemiş oyun oynayabilirsiniz ve her gün daha fazlası eklenmektedir.

Özellikler:

  • 3D düşük poli grafikler
  • öğrenmesi çok kolay
  • Basit kontroller

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
Snowball Destroyer, Mirra Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Snowball Destroyer game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.4k times and has received a rating of 3.40 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Mirra Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Snowball Destroyer game, make sure to check out our other exciting games.