Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

SmashTanks.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 05, 2022
Destansı tank savaşlarına katılın ve diğer tüm tankları haritadan yok edin! Bunun için becerilere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?
 • Interact With The Game
  Move
  Shoot
  Jump

Bazı güzel tank oyunları için her yere baktınız gibi görünüyor, değil mi? Çocuklar için tank oyunları oynamak en sevdiğiniz çevrimiçi oyun türü mü? Bu durumda, SmashTanks.io adlı web sitemizde harika bir oyun bulabilirsiniz.

Harika tanklar sürün ve haritada tam bir kaosa neden olun! Bu nişan oyununda herkes kendisi için savaşıyor. Tek yapman gereken hareket eden her şeye ateş etmek ve iyi olacaksın. Oynarken, tankınızı özelleştirmek ve daha da benzersiz kılmak için kullanabileceğiniz parçalar ve parçalar kazanabilirsiniz.

SmashTanks.io'da AI rakiplerine karşı oynayabilir veya bir parti düzenleyebilir ve arkadaşlarınızdan size katılmalarını isteyebilirsiniz. Nasıl oynadığınız önemli değil, ne olursa olsun harika zaman geçireceksiniz! Yani, savaşa katılmaya ve rakipleriniz için tam bir kaosa neden olmaya hazırsanız, Oynat'a tıklayın. Liderlik Tablosunun zirvesine çıkmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Çok oyunculu
 • Özelleştirilebilir tanklar
 • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
August 2022
Geliştirici
SmashTanks.io, Lee Zak tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This SmashTanks.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 9.6k times and has received a rating of 4.01 / 5 din 77 votes. This awesome game has been made by Lee Zak and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this SmashTanks.io game, make sure to check out our other exciting games.