Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Smash Karts

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 16, 2020
Burada, 1001-oyun.com'da Smash Karts oynayın ve dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte eğlenceye katılın.
  • Drive
    Fire Weapons

Smash karts, güçlendirmeleri toplayabileceğiniz ve diğer oyuncuları havaya uçurmak için kullanabileceğiniz eğlenceli bir kart sürme oyunudur. Mermileri, roketleri ve gülleleri toplayın ve eğlence başlasın!

Smash karts unblocked, 3D çok oyunculu bir kart dövüş oyunudur. Kazanmak için go-kartınızı sürün, silahları alın ve diğer kartları patlatın! Hızlanmak ve yeni karakterler ve ödüller açmak için oynamaya devam edin.

3 dakikalık kart ezme bozukluğu için sahada farklı oyuncularla kafa kafaya gidin. Araştırılacak birkaç rehber var. Oynadığınız her halka açık oyun size, daha sonra yükseltmek için kullanabileceğiniz XP verir.

Hızlandırmak sizi madeni paralar, kapaklar, tekerlekler ve karakter jetonları ile telafi edecektir. Değişen sıra dışılık dereceleriyle yeni karakterler açmak için ödül makinesine karakter jetonları dahil edebilirsiniz.

Rastgele silahlar ve güçlendiriciler almak için soru işaretleri içeren kasaları yuvarlayın. Güçten roketlere, otomatik tüfeklere ve mayınlara kadar her şeyi gözlemleyeceksiniz. Arabanıza binin ve biraz kargaşa yaratın!

Tuhaf küçük karakterler veya kartlar arasından seçim yapın. Değiştirilen menüde kartınızı ve karakterlerinizi değiştirebilirsiniz. Orada, çeşitli kartların, karakterlerin, büyük harflerin ve bazen de diğer şeylerin izini süreceksiniz!

SmashKarts.io, Tall Team tarafından oluşturulmuştur. Aynı şekilde Investor Island oyununu ve genişletilmiş gerçeklik atari oyunu BlastAR Pro'yu da geliştirdiler.

Özellikler:

  • İyi görünümlü karikatürize grafikler
  • Öğrenmesi kolay ve oynaması eğlenceli
  • özelleştirilebilir karakterler
  • çok oyunculu

Yayın tarihi
May 2020
Geliştirici
Smash Karts, TallTeam tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Smash Karts game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 40.5k times and has received a rating of 3.64 / 5 din 417 votes. This awesome game has been made by TallTeam and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Smash Karts game, make sure to check out our other exciting games.