Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Slinger

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 13, 2023
Vahşi Batı'nın en hızlı nişancısı mısınız? Slinger oynayın ve mükemmel nişancı becerilerinizi gösterin!
  • Shoot

Çocuklar İçin Nihai Nişan Oyunu Slinger'da Altın Gönderiyi Koruyun!

Bir Vahşi Batı şerifinin şapkasını takmaya ve paha biçilmez bir altın yükü taşıyan bir treni korumaya hazır mısınız? Slinger, çocuklar için en iyi nişancı oyunudur ve becerilerinizi ve cesaretinizi teste tabi tutar.

Ücretsiz Engelsiz Atış Oyununda, Hızlı Çizim Aksiyonu

Çevrimiçi olarak sunulan en iyi ücretsiz engelsiz atış oyunlarından biri olan bu ücretsiz engelsiz atış oyununda kötü adamları etkisiz hale getirmek ve treni korumak için çekilişte hızlı olmanız gerekecek. Gizledikleri TNT önbelleğine de dikkat edin; çok geç olmadan onu ortaya çıkarmanız ve patlatmanız gerekecek.

En İyi Çevrimiçi Batı Oyunlarından Birinde Çarpıcı 3D Grafiklere Dalın

Slinger, çarpıcı 3D grafikleri ve sizi koltuğunuzun ucunda tutacak sürükleyici oynanabilirliği ile en iyi çevrimiçi Batı oyunlarından biridir. Seviyelerde ilerledikçe, daha zorlu zorluklarla ve daha tehlikeli düşmanlarla karşılaşacaksınız. Ancak pratik ve azim ile nihai şerif olacak ve günü kurtaracaksınız.

Bu Shooter Oyunu ile Şehirdeki En İyi Şerif Olun

Peki ne bekliyorsun? En iyi engelsiz oyunlardan biri ve çocuklar için en iyi nişancı oyunlarından biri olan Slinger'ı deneyin. Heyecan verici oynanışı ve heyecan verici Vahşi Batı ortamıyla, her yerdeki genç silahşorlar arasında bir hit olacağı kesin. Becerilerinizi test edin ve şehirdeki en iyi şerif olun!

Özellikler:

  • 3D düşük poli grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2023
Geliştirici
Slinger, Unit Radius tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Slinger game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 575 times and has received a rating of 3.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Unit Radius and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Slinger game, make sure to check out our other exciting games.