Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Skateboard Master

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 28, 2023
Hızlı tepkiler gerektiren hızlı tempolu oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız!
  • Interact With The Game

Kaykay Oyunları Engelsiz Çevrimiçi: 1001-oyun.com'da Hızı Hissedin!

Engellenmemiş, oynamaya hazır kaykay oyunları için önde gelen çevrimiçi yer olan 1001-oyun.com'a hoş geldiniz! Skateboard Master: Endless Shred dünyasında heyecan verici bir maceraya hazırlanın! Bu sürükleyici 3D kaykay deneyimi, çocuklar ve sıradan meraklılar için idealdir. Unblocked66 Games kategorisinde kaykay sporunun heyecanını yaşayın ve sınırsız eğlencenin tadına varın.

Skateboard Master: Endless Shred - Kaykay Yeteneklerinizi Açığa Çıkarın!

Bu heyecan verici oyunda, büyüleyici kahramanın rolünü üstlenecek ve yeteneklerinizi göstererek kaykaydaki ustalığınızı göstereceksiniz. Çocuklar için en iyi kaykay oyunlarından birinde, çevikliğinizi ve kontrolünüzü teste tabi tutarak çeşitli dinamik engellerde ve büyüleyici zorluklarda ilerlemelisiniz. Siz ilerledikçe zorluk artar ve yeteneklerinizi mutlak sınırlarına kadar zorlarsınız. Hassasiyet ve esneklik gerektiren, en küçük hassasiyet ayarının tüm farkı yaratabileceği bir oyuna hazırlanın.

Bu Kaykay Ustası İpuçlarıyla Karakterlerin Kilidini Açın ve Oyunda Ustalaşın!

Skateboard Master'da, her biri kendi tasarımına ve tarzına sahip beş sıra dışı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. 2.000 jeton toplamaya çalışırken ve gizli bir karakteri keşfetme şansını yakalarken, bu karakterlerin kilidini açmak başlı başına heyecan verici bir maceraya dönüşüyor. Eşsiz atletik hüner ve kıyaslanamaz çevikliğe sahip, hayranlık uyandıran Sporcu Kızı serbest bırakacak mısınız? Alternatif olarak, her yarışta stabilite ve hassasiyeti garanti eden Robotun yumuşak ve akıcı hareketlerini seçebilirsiniz. Her karakter oyuna yeni bir heyecan katıyor ve bu da onu oynanabilecek en iyi gündelik oyunlardan biri yapıyor.

Skateboard Master Tricks: Yaratıcılığınızı Açığa Çıkarın ve Parkurlara Hakim Olun!

Göz alıcı kıyafetleriyle canlı bir kişilik yayan Hip-Hop Kızı olarak kaykay virtüözü olun. Arkanızda bir kıskançlık izi bırakarak, Şık Kız olarak zarafet ve stille yarışlarda süzülün. Pistlere tatil neşesi katan yeniden tasarlanmış bir kostümle süslenmiş Noel Kızının şenlikli cazibesini de unutmayalım. Her karakter, kaykaydaki gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarmanın anahtarına sahiptir. Sizi şimşek hızıyla ileriye iten canlandırıcı yeşil hız tahtalarına dikkat edin, ancak ilerlemenizi engellemekle tehdit eden kırmızı tahtalara karşı dikkatli olun. Rakiplerinize karşı avantaj elde etmek, yeni zirvelere çıkmak ve onları geride bırakmak için rampaları stratejik olarak kullanın.

Ustaca Kaykay Hileleri: Becerilerinizi Mükemmelleştirin ve Oyunu Fethedin!

Unutmayın, pratik mükemmelleştirir; Bu heyecan verici çevrimiçi kaykay oyununda her denemenizde becerilerinizi geliştirecek ve sınırlarınızı daha da zorlayacaksınız. Fiziksel engellerden kaçın ve ilerlemenizi engelleyebilecekleri için zıt oklarla süslenmiş kırmızı noktalardan uzak durun. Sürünün bir adım önünde olun, heyecan verici yarışlardan puanlar kazanın ve deneyiminizi kişiselleştirmek için çok sayıda görünüm ve panonun kilidini açın. Skateboard Master: Endless Shred dünyası fethinizi bekliyor ve bu da onu Unblocked66 Games kategorisindeki en iyi seçeneklerden biri yapıyor. Bu yüzden fırsatı değerlendirin, çevrimiçi en iyi kaykay oyununun keyfini çıkarın ve sürüşün heyecanını kucaklayın.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Hızlı oyun
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
August 2021
Geliştirici
Skateboard Master, Mad Buffer tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Skateboard Master game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 810 times and has a promising start. This awesome game has been made by Mad Buffer and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Skateboard Master game, make sure to check out our other exciting games.