Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Silent Lullaby

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 20, 2022
Silent Lullaby dünyasına girecek kadar cesur musun? En karanlık sırlarıyla yüzleşmek için gerekenlere sahip misiniz? Hadi bulalım!
  • Interact With The Game

Silent Lullaby, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak heyecan verici bir tıkla ve tıkla korku oyunudur. Bu oyunda, karanlıkla çevrili garip bir evde uyanıyorsunuz. Çevrenizi keşfetmeniz ve kendinizi içinde bulduğunuz gizemli yerle ilgili ipuçlarını ortaya çıkarmanız gerekecek. Oyunda ilerledikçe bulmacaları çözmeniz, öğeleri bulmanız ve tuzaklardan kaçınmanız gerekecek. Evden kaçmaya ve içindeki sırları ortaya çıkarmaya çalışırken gerilim artıyor. Sürükleyici bir oynanışa ve tüyler ürpertici bir atmosfere sahip Silent Lullaby, korku türü hayranlarının mutlaka oynaması gereken bir oyun.

Web sitemizde oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada, hemen şimdi deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün çok daha fazlası ekleniyor!

Özellikleri:

  • 2D grafikler
  • ürkütücü atmosfer
  • Ortaya çıkarılacak çok sayıda sır ve çözülecek bulmacalar
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Aralık 2017
Geliştirici
Silent Lullaby, Darkenouts Studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 12
This Silent Lullaby game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Darkenouts Studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Silent Lullaby game, make sure to check out our other exciting games.