Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Silent Hill

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi October 30, 2022
Efsanevi Silent Hill oyununu burada, VitalityGames.com'da ücretsiz oynayın ve tüm zamanların en korkunç oyunlarından birini yaşayın!
 • Move
  Run
  Map
  Interact
  Aim

Korku oyunları söz konusu olduğunda, diğerlerinin üzerinde bir isim öne çıkıyor: Silent Hill. Şimdiye kadar yapılmış en korkunç oyunlardan biri olarak bilinen ilk Silent Hill, web sitemizde ücretsiz olarak oynanabilir.

Sislerle kaplı gizemli Silent Hill şehrinde kızını arayan Harry Mason'ın yerine geçin. Sokaklar ıssız görünüyor ve yoğun sis manzarayı engelliyor, ancak Harry yakında yalnız olmadığını keşfedecek. Artık Harry'nin Silent Hill sokaklarında ipucu aramak ve kızını ararken korkunç canavarlarla savaşmak için gezinmesine yardım etmek size kalmış.

Bu Cadılar Bayramı'nı oynamak için en iyi korku oyunlarını arıyorsanız, başka yere bakmayın! Bu retro oyun, ihtiyacınız olan her şeyi içerir! O halde kemerlerinizi bağlayın, çünkü tüm oyun türünü tanımlayan klasik bir oyunu deneyimlemek üzeresiniz! Silent Hill'in sokaklarına girecek kadar cesur musun?

Her gün sitemize yeni bir oyun ekleniyor! Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Çok iyi hikaye
 • İnanılmaz ses tasarımı
 • korkunç yaratıklar
 • ürkütücü atmosfer
 • 4 farklı son
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
February 1999
Geliştirici
Silent Hill, Team Silent tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Silent Hill game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.8k times and has received a rating of 4.41 / 5 din 34 votes. This awesome game has been made by Team Silent and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Silent Hill game, make sure to check out our other exciting games.