Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Shot For Hire

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 16, 2023
Her adımda sana meydan okuyacak haydutlarla dolu tehlikeli bir dünyaya adım at. Onları yenmek için gerekenlere sahip misin?
  • Interact With The Game

PC için çevrimiçi oynayabileceğiniz heyecan verici ve zorlu bir atış oyunu mu arıyorsunuz? Cesur ve tehlikeli Ravenburgh şehrinde geçen Shot for Hire'dan başkasına bakmayın!

Bu oyunda, hain saldırganları ortadan kaldırmak ve şehre düzeni geri getirmekle görevli profesyonel bir paralı asker olarak oynayacaksınız. Paralı mürettebatınızı akıllıca seçin ve şehri dolaşırken çeşitli görevleri ve sözleşmeleri yerine getirmek için benzersiz becerilerini ve yeteneklerini kullanın.

Kilidi açılan her yeni konumla, loncadan yeni bir paralı askerle bağlantı kurabilecek, ekibinizi büyütebilecek ve başarı şansınızı artırabileceksiniz.

İster çevrimiçi eğlence arayan sıradan bir oyuncu, ister engelsiz oyunları seven ciddi bir oyuncu olun, Shot for Hire isabetli şut çekme eylemini seven herkes için mükemmel bir seçimdir. Öyleyse neden bekleyelim? Avlanmanın heyecanını yaşamaya ve Shot for Hire meydan okumasını üstlenmeye hazırlanın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Zorlu oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Shot for Hire, Melon Gaming tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Shot For Hire game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 618 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by Melon Gaming and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Shot For Hire game, make sure to check out our other exciting games.