Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Shooter.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 15, 2023
Dünyanın her yerinden insanlarla destansı çevrimiçi atış maçlarına adım atın ve üstün atış becerilerinizi kanıtlayın!
 • Move
  Shoot
  Aim
  Jump
  Grenade

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz heyecan verici bir atış oyunu mu arıyorsunuz? Shooter.io'dan başkasına bakmayın! Bu heyecan verici oyunun oynaması tamamen ücretsizdir ve engellenmemiş durumu sayesinde her yerden her zaman erişilebilir. Bu, sinir bozucu herhangi bir kısıtlama olmadan doğrudan aksiyona dalabileceğiniz anlamına gelir.

Shooter.io ile kendinizi, tümü hayatta kalmak için yarışan diğer oyuncularla dolu canlı, stilize bir ortama bırakılmış bulacaksınız. Amacınız basit: ayakta kalan son oyuncu olun. Bunu yapmak için ayağınızın üzerinde hızlı olmanız ve tetikte daha da hızlı olmanız gerekir. Haritayı keşfedin, düşmanlara dikkat edin ve her an ateş etmeye hazır olun.

Bu hızlı tempolu nişancı oyunu, aksiyon oyunlarını ve kovalamacanın heyecanını seven insanlar için harika. Renkli, çizgi film benzeri grafikler, oyuna çok akıcı bir his veren akıcı animasyonlar içerir. Shooter.io, oyun deneyiminiz ne olursa olsun, daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak bağımlılık yapan bir oyundur.

Engellenmemiş bir io oyunu olduğu için internet bağlantınızın olduğu her yerden oynayabilirsiniz. Peki ne bekliyorsun? Shooter.io'nun aksiyon dolu dünyasına bugün dalın ve ayakta kalan son oyuncu olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün!

Engellenmemiş daha fazla atış oyunu mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Canınız ücretsiz oyun havasındaysa ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için burası mükemmel bir yer. Binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var ve daha fazlası yolda!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Renkli ve stilize sanat tarzı
 • Rekabetçi ve hızlı tempolu oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Shooter.io, Lee Zak tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Shooter.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.5k times and has received a rating of 3.97 / 5 din 39 votes. This awesome game has been made by Lee Zak and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Shooter.io game, make sure to check out our other exciting games.