Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Sharkosaurus Rampage

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 07, 2022
Gizli bir yeraltı laboratuvarından bir tanktan yeni kaçtınız ve herkes sizden kaçıyor. İlk hamlen ne?
  • Interact With The Game
    Move
    Jump
    Bite

Merhaba, web sitemize tekrar hoş geldiniz! Bugün oynaması eğlenceli ve yoğun olan harika bir köpekbalığı oyunu oynayabilirsiniz. Peki bu oyun ne hakkında? Sharkosaurus Rampage, bilim adamlarının her türlü tehlikeli deneyi yaptığı gizli bir yeraltı laboratuvarında geçmektedir. Bunlardan biri de oyun boyunca kontrol edeceğiniz Sharkosaurus. İlk başta, Sharkosaurus güvenli bir şekilde kontrol altına alındı, ancak bu çok hızlı bir şekilde değişmek üzere. Gösteri saatinden kaçar kaçmaz! Yoluna çıkan herkesi ve her şeyi yerken laboratuvardan koş! İlk başta insanlar korkacak ve sizden kaçacak, ancak daha sonra çılgın öfkenize son vermek isteyen insanlarla karşılaşacaksınız. Hepsini özgürlüğe giden yolda yiyebilir misin? Oynat'a tıklayın ve öğrenelim!

Daha fazla ücretsiz çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Oynamak için bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Zırhlı araçlarla savaşabilirsiniz
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Sharkosaurus Rampage, gametornado tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Sharkosaurus Rampage game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 14.4k times and has received a rating of 3.95 / 5 din 95 votes. This awesome game has been made by gametornado and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Sharkosaurus Rampage game, make sure to check out our other exciting games.