Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Scrap Metal 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 21, 2015
Oyundaki en havalı arabalar çevrimiçi olarak temsil edilir. Arabalar, hız ve drift dünyasına dalarak dünyadaki her şeyi unutun.
  • Drive

Scrap Metal 2, mükemmel 3D tasarımları ile en havalı ve en makul oyunlardan biridir. Göz atmak ve onları parçalara ayırmaya çalışmak için 6 benzersiz araçtan birini kullanmanız gerekiyor. Araçların gerçek anlamda yok edilmesine katılmak ister misiniz? Ardından, bu noktada ideal konuma geldiniz. Test alanı, çeşitli caydırıcılar ve hile ofisleri ile büyük bir kumlu alan olacaktır. Eşlik eden araçlar seçim için erişilebilir: Ford Mustang, Ford Fiesta, Nissan GT-R, Pagani, Mini Cooper ve Jeep Cherokee. Araçların her biri olağanüstü özelliklere sahiptir, bazıları hızla hızlanır, bazıları ise büyük arazi kapasitesi ve zemin boşluğuna sahiptir.

Bu araçların her birini kullanabilir ve engelleri aşmak ve trambolinlerden sıçramak için test edebilirsiniz. Dodge ve Chevrolet, Audi ve Nissan ve efsanevi Ferrari'nin yönetiminde oyuncu. Arabaları sadece hızda değil, aynı zamanda güçte de test etmek için, envanterde önerilen atlamaları kullanarak beğeninize Manzara sahnesi. Koşan bir adam için bir av düzenleme imkanı olsa bile. Ya da bilardo, ıstaka, el arabasını kullanmak yerine. Arabaları darbeye karşı direnç açısından kontrol edin ve her model için bir test sürüşü ayarlayın. Kendi kurallarıyla gel.

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Büyük harita
  • Sürebileceğiniz çok sayıda araba
  • Basit kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Scrap Metal 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 31.8k times and has received a rating of 4.34 / 5 din 105 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Scrap Metal 2 game, make sure to check out our other exciting games.