Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Scatty Maps Europe

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 29, 2022
Avrupa'yı ve ülkelerini ne kadar iyi tanıdığınızı görmeye hazır mısınız? Oynat'a tıklayın ve bilginizi test edin!
  • Interact With The Game

Coğrafya ile iyi misin? Her ülkenin haritada nerede olduğunu bildiğinizi mi düşünüyorsunuz? O zaman gelin Scatty Maps Europe oynayın ve bunu kanıtlayın!

Bu coğrafya oyunu sizi tüm Avrupa'ya götürecek ve bilginizi eğlenceli bir şekilde test edecek. Peki bu çevrimiçi oyun ne hakkında? Scatty Maps Europe, bir coğrafya sınavı gibi çalışır ve ülkeleri haritada tam olarak ait oldukları yere koymanız gerekir. Kulağa kolay geliyor değil mi? Fransa veya İngiltere gibi ülkeler için öyle ama Belçika, Lüksemburg veya Arnavutluk gibi ülkeler için bu kadar kolay olacağını düşünüyor musunuz? Bilginizin sağlam olduğunu düşünüyorsanız, bu eğlenceli çevrimiçi coğrafya oyununu deneyin! Coğrafya bilginizi test etmek ve geliştirmek için harika bir seçim!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Coğrafya bilginizi geliştirir
  • oynamak çok kolay

Yayın tarihi
July 2019
Geliştirici
Scatty Maps Europe, Physical Form tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Scatty Maps Europe game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.3k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by Physical Form and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Scatty Maps Europe game, make sure to check out our other exciting games.