Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Scatty Maps Asia

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 15, 2022
Başka bir coğrafya sınavı ile bilginizi test etmeye hazır mısınız? Scatty Maps Asia bunu yapmanın en iyi yoludur!
  • Interact With The Game

Selam! Coğrafya oyunları oynamayı sever misin? Coğrafya trivia bilginizle gurur duyuyor musunuz? O halde Scatty Maps Asia ile bunu göstermeye hazır olun!

Bu eğlenceli çevrimiçi oyunda, Asya ve Orta Doğu'daki her ülkenin haritada nerede olduğunu tahmin etmeniz ve buna göre yerleştirmeniz gerekecek. Kulağa kolay geliyor değil mi? Evet, büyük ülkeler için öyle, peki ya adını duymamış olabileceğiniz o küçük küçük ülkeler? Anlayabileceğini düşünüyor musun? Öyleyse, Oynat düğmesini tıklamaya ve bu eğlenceli testi çözmeye hazır olun!

Çocuklar için daha fazla coğrafya oyunu mu arıyorsunuz? Eğer öyleyse doğru yerdesiniz, çünkü onlar için özel bir kategorimiz var! Ve daha da iyisi: Bu oyunların çoğu Engelsiz Oyunlardır, bu da onları İnternet erişiminiz olduğu sürece istediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabileceğiniz anlamına gelir!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Birçok ülke öne çıkıyor
  • Coğrafya bilginizi test eder ve geliştirir
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
Ağustos 2019
Geliştirici
Scatty Maps Asia, Physical Form tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Scatty Maps Asia game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.6k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by Physical Form and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Scatty Maps Asia game, make sure to check out our other exciting games.