Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Save The Dog

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 21, 2022
Her yerde reklamları gördünüz, şimdi oyunu oynayın! Köpeği kızgın arılardan kurtarabilir misin?
  • Interact With The Game

Çocuklar için bazı düşünme oyunları oynamak istiyorsanız, bugün sizin için özel bir şeyimiz var! Save The Dog şimdi burada ücretsiz olarak web sitemizde mevcuttur.

Muhtemelen her yerde reklamları görmüşsünüzdür ve belki de oyunun ne hakkında olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Eğer yapmadıysanız, burada hızlı bir açıklama var. Her seviyede, kızgın arıların köpeğe ulaşmasını ve sokmasını önleyecek şekilde çizgiler çizmelisiniz. İlk birkaç seviye çok kolaydır, bu yüzden oyuna alışabilirsiniz, ancak daha sonra giderek daha zorlayıcı hale gelir. Çocuklar için bu bulmaca oyunu hakkında bilmeniz gereken hemen hemen her şey bu. Şimdi tek yapmanız gereken Oynat düğmesine tıklamak!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • İlginç ve benzersiz oyun
  • 50 seviye
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ekim 2022
Geliştirici
Save The Dog, TrendyGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Save The Dog game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.5k times and has received a rating of 4.05 / 5 din 38 votes. This awesome game has been made by TrendyGames and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Save The Dog game, make sure to check out our other exciting games.