Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Sausage Run

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 20, 2022
Sausage Run ile gerçekten tuhaf ve eğlenceli yarışlara katılın! Diğer sosislerden daha hızlı koşabilir misin?
  • Speed Up

Koşu oyunları hayranı mısınız? Sürekli olarak daha fazla çevrimiçi koşu oyunu mu arıyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz çünkü daha önce hiç görmediğiniz bir koşu oyunumuz var: Sosis Koşusu!

Bu, bir sosisi kontrol ettiğiniz ve diğer sosislere karşı bir engelli parkurda yarışmanız gereken çok çılgın bir çevrimiçi oyundur. Bıçak, çekiç ve hatta ateşli bir ızgara gibi tuzaklardan kaçmanız ve kaçınmanız gerekecek. Bu tuzaklardan kaçınmak için iyi bir el-göz koordinasyonuna ve hassasiyete sahip olmanız gerekir.

Normal bir sosis gibi görünmek istemiyorsanız oyunda kazandığınız paralarla satın alabileceğiniz skinler var. Bu oyunda ayrıca, engelli parkurları kendi başınıza geçebileceğiniz bir solo modu ve bir hayatta kalma modu vardır. O halde en çok hangi oyun modunu seviyorsan onu seç ve bitiş çizgisine tek parça halinde ulaşmak için tüm becerilerini kullanmaya hazır ol!

Bu atari oyununu beğendiyseniz ve oynamak için daha fazla ücretsiz oyun arıyorsanız, oyun kategorilerimize bir göz atın! Binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Açılabilir görünümler
  • zorlu seviyeler
  • Hayatta kalma modu
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Sausage Run, 2Play tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Sausage Run game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.2k times and has received a rating of 3.18 / 5 din 22 votes. This awesome game has been made by 2Play and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Sausage Run game, make sure to check out our other exciting games.