Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

SandStrike.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 27, 2023
SandStrike.io ile savaşın tam ortasında düşmeye hazır olun! Silahını dolu tut ve hayatta kalmak için elinden gelen her şeyi yap!
 • Shoot
  Move
  Jump
  Crouch
  Switch Weapons

SandStrike.io, ücretsiz atış oyunları, atış oyunları ve engelsiz io oyunları kategorilerine giren eğlenceli bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Oyun sizi tek amacın hayatta kalmak olduğu bir savaş bölgesinin tam ortasına koyuyor. Oyunda ilerlerken her zaman silahınızın dolu ve harekete hazır olduğundan emin olmalısınız çünkü düşmanlarınız her an saldırabilir.

Bu oyunda başarılı olmak için iyi bir el-göz koordinasyonuna ve hızlı reflekslere ihtiyacınız olacak. Bunun nedeni, uzağa gitmek istiyorsanız, rakiplerinizin hareketlerine ve saldırılarına hızlı bir şekilde yanıt vermeniz gerekmesidir. Bir io oyunu olarak dünyanın her yerinden insanlara karşı oynayacaksınız bu da oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor.

Oyun, genel deneyime katkıda bulunan parlak ve renkli düşük poli grafiklere sahiptir. Oyunun kendisi çok rekabetçi ve hızlı, sizi her zaman koltuğunuzun kenarında tutuyor. Amaç mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmaktır, bu zor olabilir çünkü rakipleriniz her zaman sizi öldürmeye çalışır.

Daha fazla ücretsiz çok oyunculu oyunlar, aksiyon oyunları ve genel olarak engellenmemiş oyunlar için oyun kategorilerimize göz atın. Şu anda oynayabileceğiniz birçok ücretsiz oyun var ve her geçen gün daha fazlası ekleniyor.

Özellikler:

 • Düşük poli 3D grafikler
 • Rekabetçi oyun
 • El-göz koordinasyonunu geliştirir
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
February 2023
Geliştirici
SandStrike.io, Lee Zak tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 12
This SandStrike.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 8.8k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 60 votes. This awesome game has been made by Lee Zak and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this SandStrike.io game, make sure to check out our other exciting games.