Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Samurai Showdown

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 22, 2017
Samurai Showdown'da antik Japonya'ya yaptığı hac yolculuğunda efsanevi samurayları takip edin. Önünüze çıkan yetenekli savaşçılara karşı savaşın!
 • Move
  Attack
  Interact
  Roll
  Jump
  Pause

En son ücretsiz çevrimiçi 3D WebGL samuray oyunlarını oynayabileceğiniz 1001-oyun.com'a hoş geldiniz. Sizi, bir savaşçının hayatının gerçek anlamını aramak için efsanevi bir samuray ile antik Japonya'da bir hac yolculuğuna çıkaracak en yeni kılıç dövüşü oyunumuz Samurai Showdown'u denemeye davet ediyoruz.

Samuray, hem savaşta hem de günlük yaşamda efsanevi kılıçları ve kahramanca eylemleriyle tanınan ünlü Japon savaşçılarıdır. Samurai Showdown'da, onların dünyasını deneyimleyecek ve hain düşmanlar onu devirip kafasını bir direğe saplamaya çalışırken, büyük tehlikede olan birine yardım edeceksiniz. Bu dövüşü kazanmak için silah becerilerinden daha fazlası gerekiyor; başarılı olmak için korkusuzluğa, özveriye, gurura ve cesarete ihtiyacınız olacak.

Yalnızca 1001-oyun.com'da bulunan çevrimiçi en iyi aksiyon dövüş samuray oyunlarına kendinizi kaptırın. Peki, ne bekliyorsun? Savaşa katılın ve kendiniz efsanevi bir savaşçı olun. İyi şanlar!

Özellikler:

 • Stilize 3D grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Samurai Showdown game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 11.3k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 16 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Samurai Showdown game, make sure to check out our other exciting games.