Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Saloon Robbery

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 04, 2023
Kovboy şapkanı tak ve destansı bir çatışmaya hazırlan! Salon Soygunu, atış becerilerinizi test etmek için burada!
  • Interact With The Game

En İyi Engelsiz Serbest Atış Oyunu Salon Soygunudur!

Birçok ücretsiz çevrimiçi atış oyunundan birinde Vahşi Batı'nın heyecanını yaşayın. Hassasiyetinizi ve çelik sinirlerinizi teste tabi tutacak sürükleyici bir vahşi batı oyunu olan Saloon Robbery'yi oynayın.

Bir Vahşi Batı Hesaplaşmasına Katılın

Cesur bir silahşör olarak amacınız, salonu pencerelerin arkasında saldırmaya hazır bekleyen tehlikeli düşmanlardan korumaktır. Nişan alın ve misilleme yapmadan önce bu vahşi haydutları birer birer ortadan kaldırın. Ancak, zaman zaman camdan dışarıyı gözetleyen masum seyircileri yaralamamaya dikkat edin.

Kendinizi Amerikan Batısına Daldırın

Saloon Robbery, çarpıcı 3D grafikler ve şık bir sanat tarzı ile sizi Eski Batı'nın kalbine taşıyor. Mermilerin hızla geçtiği ve her yere uçuşan tahta molozların olduğu şiddetli çatışmalarda heyecanın heyecanını hissedin.

Stratejik Yeniden Yüklemeler Çok Önemlidir

Bu ücretsiz çevrimiçi atış oyununda cephanenizi yönetmek çok önemlidir. Çatışma sırasında boş bir oda ile sonuçlanmamak için stratejik olarak yeniden doldurduğunuzdan emin olun. Atış becerilerinizi gösterin ve en iyi silahşor olduğunuzu kanıtlayın.

Kasabanın İhtiyacı Olan Kahraman Olun

Haydutlara karşı size avantaj sağlayacak ve bir rehine durumuna karşı göz kulak olmanızı sağlayacak harika bonusların kilidini açın. Masum tutsakları kurtarmak için hızlı ve kararlı eyleminize ihtiyaç duyulacak.

Tüm Genç Silahşorları Çağırıyorum

Saloon Robbery, gençlerin Vahşi Batı'nın heyecanını güvenli ve keyifli bir şekilde yaşayabilecekleri en iyi kovboy oyunlarından biridir.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Hızlı oyun
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
August 2023
Geliştirici
Saloon Robbery, Advergame Technologies Private Limited tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Saloon Robbery game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 507 times and has received a rating of 1.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by Advergame Technologies Private Limited and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Saloon Robbery game, make sure to check out our other exciting games.