Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Saloon Brawl 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 27, 2013
Saloon Brawl 2 yeni bir Miniclip oyunudur ve Saloon Brawl oyunlarının ikinci versiyonudur.
  • Click/play

Saloon Brawl 2 yeni bir Miniclip oyunudur ve Saloon Brawl oyunlarının ikinci versiyonudur. Yani ilk oyunu biliyorsanız ve ikincisini beğendiyseniz, oyunu diğer yeni batı dövüş oyunlarıyla birlikte burada 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayabilirsiniz. Düşmanları diğer kavgacılara atın. Aynı anda birden fazla düşmanı devirmek için özel saldırınızı güçlendirin!

Dövüşe katılın ve farklı savaşçıları çıkarın. İyi bir yumrukla kavgacıların dizlerini çıldırtın. Testileri, fıçıları ve masaları başlarının üzerinde kırın.

Şerif geri döndü! Vahşi Batı'nın sakinleri, tutarlı dövüşleriyle her şeyi yeniden ayırıyorlar.

Düşmanları farklı dövüşçülere atın. Farklı düşmanları anında alt etmek için olağanüstü saldırınızı güçlendirin!

Saloon Brawl ve Saloon Brawl 2 gibi daha fazla oyunla çevrimiçi eğlenin ve çevrimiçi en iyi oyuncu olun! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Pürüzsüz animasyonlar
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Kasım 2013
Geliştirici
Saloon Brawl 2, Miniclip tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Saloon Brawl 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 48.4k times and has received a rating of 4.32 / 5 din 204 votes. This awesome game has been made by Miniclip and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Saloon Brawl 2 game, make sure to check out our other exciting games.