Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Rust Bucket Rumble

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 22, 2023
Rust Bucket Rumble'ın zorlu seviyelerini geçmek için gerekenlere sahip misiniz? Yaptığınızı düşünüyorsanız, Oynat düğmesini tıklayın!
  • Interact With The Game
    Drive

Atari oyunları dünyasının en yeni üyesi Rust Bucket Rumble ile yüksek oktanlı aksiyona hazır olun. Yandan kaydırmalı bir araba oyunu olan Rust Bucket Rumble, tümü Minecraft'a benzer büyüleyici voksel grafiklerle sarılmış, araba sürmenin heyecanını engelli parkurların heyecanıyla birleştiriyor. Ve en iyi kısım? Çocuklar için şu anda çevrimiçi oynayabileceğiniz ücretsiz araba oyunlarından biridir!

Rust Bucket Rumble'da, sürüş becerilerinizi test edecek çeşitli engellerin üzerinden kırmızı bir canavar kamyon süreceksiniz. On seviyenin her biri titizlikle tasarlandı ve engelleri aşmak ve sona ulaşmak için tüm becerilerinizi kullanmanızı gerektiriyor. Yine de kolay bir yolculuk olmayacak! Seviyeler, hızlı refleksler ve becerikli manevralar gerektiren engeller ve zorluklarla dolu.

Rust Bucket Rumble'ın canlı renk paleti, akıcı animasyonları ve gerçekçi mekanikleriyle birleştiğinde sizi eğlence ve heyecan dolu bir dünyanın içine çekecek. Bitiş çizgisine giderken her çarpmayı, zıplamayı ve yokuşu hissedeceksiniz Üstelik, engelsiz oyunlarımızdan biri olan Rust Bucket Rumble, kısıtlama olmaksızın oynamak isteyen çocuklar için mükemmeldir.

Peki, ne bekliyorsun? Kırmızı canavar kamyonunuzun direksiyonuna geçin ve Rust Bucket Rumble'daki seviyelerde gümbürtüyle yol almaya başlayın. El-göz koordinasyonuna ve eğlence dolu zorluklara odaklanan bu çocuklara yönelik araba oyunu sizi saatlerce eğlendirecek!

Özellikler:

  • Renkli 3D grafikler
  • Canlı renk paleti
  • Zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor kontroller

Yayın tarihi
March 2023
Geliştirici
Rust Bucket Rumble, Fancade tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Rust Bucket Rumble game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 4.11 / 5 din 9 votes. This awesome game has been made by Fancade and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Rust Bucket Rumble game, make sure to check out our other exciting games.