Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Russian Cars: VAZ 2106

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 27, 2022
Bu harika araba oyunuyla park etme becerilerinizi geliştirin, tam burada, web sitemizde! Oynat'a tıklayın ve eğlenceye katılın!
 • Drive
  Brake
  Switch Camera
  Honk

Web sitemizdeki çocuklar için bazı park etme oyunlarıyla güne hemen başlayın! Park etme oyunları koleksiyonumuza en yeni eklenen Rus Arabaları: VAZ 2106.

Bu klasik Rus arabasını şehrin kalabalık sokaklarında test edin. 2 oyun modu vardır: Park Etme ve Serbest Dolaşım. Park modunda, ok şeklindeki yönergeleri takip etmeniz ve aracınızı belirlenen park yerine mümkün olduğunca kusursuz bir şekilde park etmeniz gerekir. Serbest Dolaşım modu, yapabileceklerinizi sınırlamadan şehri özgürce keşfetmenizi sağlar. Ayrıca arabanızı daha benzersiz hale getirmek için özelleştirebilirsiniz! Yani bir sürüşe hazırsanız, Oynat düğmesine tıklayın ve başlayalım!

Oynamak için daha fazla araba oyunu mu arıyorsunuz? Araba oyunlarına ayrılmış bir kategorimiz olduğunu biliyor muydunuz? Burada yarış oyunları, drift oyunları ve simülatör oyunları da bulabilirsiniz. Buna bir bak!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • özelleştirilebilir araba
 • Park Modu ve Serbest Dolaşım Modu
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Russian Cars: VAZ 2106 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.9k times and has received a rating of 4.13 / 5 din 23 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Russian Cars: VAZ 2106 game, make sure to check out our other exciting games.