Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Russia Army Next Gen

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 12, 2013
Arkadaşlarınızla doğrudan tarayıcınızda çevrimiçi birinci şahıs atış oyunları oynayın.
  • Move
    Shoot
    Change Guns

En yeni atış ve aksiyon çok oyunculu oyunlarını mı arıyorsunuz? O zaman burada web sitemizde, size Russia Army Next Gen oyunu adlı bu yeni birlik 3D aksiyon atış mücadelesini veriyoruz. Rus Ordusu Yeni Nesil oyunu, dünyanın her yerinden insanlarla çevrimiçi oynadığınız ve en iyi çevrimiçi nişancının nasıl olduğunu görmek için birbirinizi vurduğunuz bir tarayıcı MMO FPS'sidir!

Rehberde her oyuncu kendisi için oynayacak, bu yüzden dikkatli olun, her köşede risk devam edecek. Öldürüldüğünüzü varsayarsak, bir saniye içinde diriltecek ve savaşmaya devam edeceksiniz, yanlış yapandan intikam almaya çalışacaksınız! Rehberi dolaşın ve rakiplerinizi arayın, isimleriyle öne çıkacaklar ve onları takip etmek son derece basit olacak.

Comrades in Arms, yoldaşlarınızla takım oluşturabileceğiniz, onlarla tanışabileceğiniz, hatta strateji için sohbet edebileceğiniz ve tüm çevrimiçi oyuncuların üstesinden gelmek için planlar yapabileceğiniz Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Oyun MMOG'dur! Peki mevcut sunuculardan birine katılmak için ne bekliyorsunuz, adınız doğru bir ekip bulup çekime başlayın?

Tabancalar, bıçaklar, silahlar ve bombalarla başlayarak 1'den 6'ya basarak kullanabileceğiniz 6 silahınız var, hepsini adapte etmeye çalışın ve nasıl kullanacağınızı bilin! Nişan almak ve ateş etmek için farenizi kullanın, sohbet etmek için sekme tuşuna ve hareket etmek için yön tuşlarına basın. En iyi çevrimiçi çok oyunculu atış ve aksiyon oyunlarından bazılarıyla web sitemizde çevrimiçi olarak en iyi zaman geçirin. Ve bu yeni Rusya Ordusu Yeni Nesil oyunlarından çevrimiçi olarak en iyi oyuncu olun, İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • çok oyunculu mod
  • Yoğun şut maçları
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Russia Army Next Gen game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 52k times and has received a rating of 4.35 / 5 din 102 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Russia Army Next Gen game, make sure to check out our other exciting games.