Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Running Girl 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 30, 2022
Etrafta koşun ve suya düşmeden toplayabildiğiniz kadar tahta toplayın. Bunu yapabilir ve yüksek bir puan alabilir misin? Oynat'a tıklayın ve öğre
  • Interact With The Game

Boş zamanlarınızda ücretsiz oynamak için engellenmemiş bazı koşu oyunları mı arıyorsunuz? Öyleyse, sizin için mükemmel bir oyunumuz var: Running Girl 3D!

Bu koşu oyununda, seviyeyi dolaşarak toplayabildiğin kadar çok tahta toplaman gerekiyor. Suyu geçmek ve kısayollar oluşturmak için bu tahtaları kullanabilirsiniz. Yeterli tahtanız yoksa suya dokunmadığınızdan emin olun, hepsini kullandıktan sonra suya düşerek raundu kaybedersiniz. Ne kadar çok tahta toplarsanız, inşa edebileceğiniz köprü o kadar büyük olur.

Oyunun kontrolü kolaydır, her şeyi ilginç kılmak için hızlı tempoludur ve grafikler ekstra sevimlidir. Yani biraz eğlenmek ve biraz da meydan okumak istiyorsanız, hemen devam edin ve Running Girl 3D'yi deneyin!

1001-oyun.com'da her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişip oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • Sevimli ve renkli 3D grafikler
  • Cep telefonlarında kullanılabilir
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Running Girl 3D, XTStudio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Running Girl 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.3k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by XTStudio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Running Girl 3D game, make sure to check out our other exciting games.