Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Rule Your City

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 22, 2022
Silahlarınızın dolu ve hazır olduğundan emin olun çünkü Vahşi Batı ile yüzleşmek üzeresiniz! Bu kanunsuz ülkeye barış getirebilir misin?
 • Move
  Look Around
  Shoot
  Aim
  Jump
  Run
  Crouch
  Switch Weapons
  Lock Cursor
  Pause
  Change Graphics Quality

Vahşi Batı'nın eski günlerinde kovboy ya da şerif olmanın nasıl bir şey olduğunu hiç istediniz mi? 'Evet' cevabını verdiyseniz, o zaman bu kovboy oyunu sorularınızı cevaplamak için burada. Şapkanı tak, yeterince mermin olduğundan emin ol ve haydutların istila ettiği kasabalara adım at! Güvenebileceğiniz tek şey epik atış becerileriniz ve silahlarınız.

Daha önce herhangi bir atış oyunu oynadıysanız, burada tam olarak ne yapacağınızı bileceksiniz. Kasabanın sokaklarında dolaşan haydutları tek tek alt edin. Hepsiyle aynı anda savaşmamak iyi bir fikir olur, çünkü kolayca alt edilebilirsiniz, sonuçta siz sadece bir şerifsiniz, bir süper kahraman değil.

Arazinin düzenini avantajınıza kullanın, gerektiğinde siper alın ve sadece hedefinizi vurmak için dışarı çıkın!

Rule Your City, oynamak için engellenmemiş bazı silah oyunları arayanlar için mükemmel bir seçimdir ve bu insanlardan biriyseniz hemen denemekten çekinmeyin!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • zorlu silahlı çatışmalar
 • İyi hazırlanmış seviyeler
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Rule Your City, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Rule Your City game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 11.4k times and has received a rating of 4.16 / 5 din 105 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Rule Your City game, make sure to check out our other exciting games.