Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Round 6: The Game

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 24, 2021
Ünlü Kalamar Oyununun tüm turlarında hayatta kalabilir misin? Oynat'a tıklayın ve öğrenelim!
  • Interact With The Game
    Move
    Boost

Becerilerinizi sonuna kadar test edecek bir hayatta kalma oyununa hazır mısınız? O halde 6. Raunt: Oyun'a hoş geldiniz!

Bu çevrimiçi oyunda, Kalamar Oyununun tüm turlarını geçeceksiniz. Red Light Green Light, Honeycomb, Tug of War ve diğerleri. Bu mermiler, dayanıklılığınızı ve hayatta kalma iradenizi test etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Her turu geçmeniz ve bir kazanan olarak çıkmanız için size meydan okuyoruz. Her oyunun sonunu görmek için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Eğer öyleyse, sizi 6. Raunt: The Game'i denemeye davet ediyoruz!

Tüm rauntlardan sağ çıktıysanız ve Squid Game'den ilham alan daha fazla oyun arıyorsanız, size yardımcı olabiliriz. Oyun kategorilerimiz, şu anda doğrudan internet tarayıcınızda oynayabileceğiniz tonlarca ücretsiz oyun içerir. 1001-oyun.com'un binlerce bilgisayar oyunundan oluşan bir kütüphanesi var ve koleksiyonumuz her geçen gün büyüyor!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Çeşitli oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
December 2021
Geliştirici
Round 6: The Game, Firstpixel tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Round 6: The Game game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 7k times and has received a rating of 4.38 / 5 din 64 votes. This awesome game has been made by Firstpixel and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Round 6: The Game game, make sure to check out our other exciting games.