Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Rope The City

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 19, 2022
Her türlü şeye karşı ipinizi sarın, onları yok edin ve ardından enkazı toplayın ve parayla değiştirin!
  • Interact With The Game

Uzun bir günün ardından gevşemenize yardımcı olacak bir oyun mu arıyorsunuz? Rope the City, sıradan bir oyuncuysanız keyif alacağınız bir oyundur.

Bu çevrimiçi oyundaki karakter bir ipe bağlıdır. İp her hareketinize yapışacaktır. Araba gibi nesnelerin etrafına ipinizi sarmayı deneyin. Doğru yaparsanız, nesne yok edilecektir. Şimdi, hareket edin ve kalan tüm kalıntıları toplayın. Nakit olarak değiştirilebilir. Bu parayı, daha uzun bir halat veya daha fazla enkaz taşıma kapasitesi gibi bazı faydalı yükseltmeleri satın almak için kullanın. Başlamak için ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu çok önemlidir! Şimdi geriye kalan tek şey Oyna düğmesine tıklamanız ve bu oyunu kendiniz denemeniz.

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına, engelsiz oyunlara ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Eşsiz oyun
  • Yükseltmeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Eylül 2022
Geliştirici
Rope the City, Bermuda Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Rope The City game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.6k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 18 votes. This awesome game has been made by Bermuda Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Rope The City game, make sure to check out our other exciting games.