Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Robot Invaders

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 25, 2023
Robotlarla dolu bir laboratuvarda gezinirken ve hayatta kalmak için savaşırken Robot İstilacıları ile atış becerilerinizi test edin!
 • Shoot
  Move
  Interact
  Sit Down
  Run
  Pause

Robot İstilacılar sizi Heyecanlı Bir Maceraya götürecek!

Robot Invaders, çevrimiçi olarak sınırsız oynanabilen, aksiyon dolu bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu birinci şahıs nişancı (FPS) oyunu 1001-oyun.com'da mevcuttur ve saatlerce eğlenceli ve stratejik oyun vaat eder.

Dünyayı Yaklaşan Yıkımdan Kurtarın

Gezegenin enfekte robotlar tarafından yakın zamanda yok edilmesini önlemek için bir ölüm kalım görevinde yiğit bir özel kuvvetler askerinin rolünü üstlenin. Bir zamanlar sadık olan bu makinelere artık yıkıcı bir virüs bulaşmış, insanları yakın tehditler olarak algılıyor ve ölümcül saldırılar başlatıyor.

Büyüleyici Bir 3D Ortamda Yeteneklerinizi Açığa Çıkarın

Robot Invaders, 3D Atıcılık Oyunları kategorisindeki en ilgi çekici 3D robot atış oyunlarından biridir. Artık düşmanın kontrolü altındaki çeşitli ve tehlikeli arazilerde ilerlerken hem robotlara hem de uzaylılara karşı şiddetli çatışmalara katılın. Kuşatma altındaki bölgeleri kurtarmak için zorlu engelleri aşın ve zorlu bulmacaları çözün.

Kötü Niyetli Çekirdekle Yüzleşin ve Ordusunu Dağıtın

Bu heyecan verici FPS oyununda hedefiniz, bu robotik ayaklanmadan sorumlu kötü niyetli çekirdekle yüzleşmek ve onun zorlu ordusunu dağıtmaktır. Düşmanlarınızın amansız ilerlemesini durdurmak için emrinizdeki her silahı ve kaynağı kullanın.

Yedi Zorlu Eylem Düzeyinde Ustalaşın

Fethedilmesi gereken yedi zorlu seviye ile çevikliğiniz ve hassasiyetiniz teste tabi tutulacak. Robotların amansız saldırısı her fırsatta gizlenirken, bir mermi yağmurunu serbest bırakmaya hazırken tetikte kalın. Korkmayın, çünkü bu metalik düşmanları küle çevirebilecek kudretli bir patlayıcıya sahipsiniz. Oyun arayüzünün sağ köşesinde uygun şekilde görüntülenen hayati bilgilerle, atanan görevleri tamamlayarak her seviyede ilerleyin.

1001-oyun.com'da Engelsiz ve Oynaması Ücretsiz Robot Oyunlarının Keyfini Çıkarın

Robot Invaders, Unblocked66 Games kategorisine giriyor ve bu büyüleyici FPS oyununu herhangi bir kısıtlama olmadan çevrimiçi olarak oynayabilmenizi sağlıyor. Engelsiz ve oynaması ücretsiz robot oyunları arayan atış oyunu tutkunları için mükemmel bir seçimdir.

Kendinizi Destansı Bir Mücadele İçin Donatın ve Düzeni Geri Getirin

Kendinizi bu destansı çatışma için donatın, kararlılığınızı güçlendirin ve aşılmaz zorlukların üstesinden gelmeye hazırlanın. Dünyanızı işgalcilerin pençelerinden geri almaya ve kaosa düzeni geri getirmeye çalışırken, insanlığın kaderi dengede asılı duruyor. Bu robot atış oyunu ile bu tehlikeli yolculuğa çıkarken karakterinizin gücünü kanıtlayın.

Özellikler:

 • Stilize 3D grafikler
 • Yedi zorlu seviye
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
May 2023
Geliştirici
Robot Invaders, Enoops tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Robot Invaders game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1k times and has received a rating of 2.33 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by Enoops and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Robot Invaders game, make sure to check out our other exciting games.