Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Robots Can't Jump

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 16, 2014
Bu doğru. Robotlar çok zıplamazlar. Ama vahşiler. Onları patlat ve hızlı yap! Web sitemizde onu ücretsiz oynayın!
  • Play

Robot oyunlarının hayranıysanız, hoşunuza gidebilecek bir şeyimiz var! Adı Robotlar Zıplayamaz!

Bu, hayatta kalmanın nihai hedefiniz olduğu çevrimiçi bir nişancı oyunudur. Arızalı zombi yığınları tarafından istila edileceksiniz ve onların size ulaşmasını engellemek için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Pekala, tamam, ama kendini savunmak için ne yapabilirsin? Tırmanmak için kutular inşa edebilirsiniz, bunlar robotların saldıracağı ilk şey olacak. Yeterince yüksek olduğunuzda ateş etmeye başlayabilirsiniz! Ayrıca robotları yavaşlatmak için zaman zaman bir mayın da bırakabilirsiniz. Robots Can't Jump, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak bir hayatta kalma oyunudur!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Yoğun oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 7
This Robots Can't Jump game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 12.4k times and has received a rating of 4.40 / 5 din 20 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Robots Can't Jump game, make sure to check out our other exciting games.